O Nas

Od ponad dekady zajmujemy się sprzedażą samochodów oraz ich finansowaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie firmy, która swoje usługi skierowała w kierunku klientów, którym z różnych powodów “powinęła się noga” i nie mogą prowadzić swojego biznesu w oparciu o finansowanie dostępne w rynku bankowym.

Rozumiemy i jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania pomogą im w rozwinięciu biznesu i z czasem wyprostowania swoich problemów.

Dlaczego warto z nami działać?


Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Zaufanie

Współpracując z naszą firmą, masz pewność, że wszelkie sprawy o których wiemy zostają między nami. Nie udostępniamy bez Twojej zgody żadnych informacji na Twój temat.

Współpraca

Każdego klienta traktujemy jak partnera biznesowego. Nie jednokrotnie nasi klienci stawali się również świetnymi partnerami biznesowymi. Bardzo często polecamy ich usługi innym klientom.

Efektywność

Każdy temat traktujemy indywidualnie i robimy wszystko aby w pełni zrealizować potrzeby naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie finansowania

Gwarancja

Serwis posprzedażny to bardzo często hasło bez pokrycia. Współpracując z nami, masz gwarancję, że nawet po finalizacji transakcji jesteśmy do Twojej dyspozycji.